Fluorescein (C.I. 45350.1) (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2321-07-5 |
| Katalógové číslo: | GT3509,100g |
| Nebezpečnosť: |
|
| Súhrnný vzorec: | C20H12O5 |
| Molárna hmotnosť: | 332.32 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 219-031-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fluorescein (C.I. 45350.1) (1 x 500 g)
- CAS: 2321-07-5
- Kat. č.: GT3509,500g
cena bez DPH
€ 106,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

