Econazole nitrate salt (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 24169-02-6 |
| Katalógové číslo: | GA5978,5g |
| Súhrnný vzorec: | C18H15Cl3N2O · HNO3 |
| Molárna hmotnosť: | 444.7 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 246-053-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Econazole nitrate salt (1 x 100 g)
- CAS: 24169-02-6
- Kat. č.: GA5978,100g
cena bez DPH
€ 433,32
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Econazole nitrate salt (1 x 25 g)
- CAS: 24169-02-6
- Kat. č.: GA5978,25g
cena bez DPH
€ 172,94
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

