Glycine benzyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2462-31-9 |
| Katalógové číslo: | GM7497,100g |
| Súhrnný vzorec: | C9H11NO2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 201.65 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
