L-Phenylalanine benzyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2462-32-0 |
| Katalógové číslo: | GM0968,5g |
| Súhrnný vzorec: | C16H17NO2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 291.77 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 219-558-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Phenylalanine benzyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 2462-32-0
- Kat. č.: GM0968,25g
cena bez DPH
€ 326,90
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Phenylalanine benzyl ester hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 2462-32-0
- Kat. č.: GM0968,10g
cena bez DPH
€ 162,74
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

