EDC hydrochloride (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 25952-53-8 |
| Katalógové číslo: | GP0849,250g |
| Súhrnný vzorec: | C8H17N3 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 191.7 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 247-361-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
EDC hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 25952-53-8
- Kat. č.: GP0849,100g
cena bez DPH
€ 146,99
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
EDC hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 25952-53-8
- Kat. č.: GP0849,25g
cena bez DPH
€ 66,56
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
EDC hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 25952-53-8
- Kat. č.: GP0849,5g
cena bez DPH
€ 26,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

