L-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 26348-61-8 |
| Katalógové číslo: | GM9860,5g |
| Súhrnný vzorec: | C5H11NO3HCl |
| Molárna hmotnosť: | 169.61 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 247-624-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 26348-61-8
- Kat. č.: GM9860,100g
cena bez DPH
€ 513,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 26348-61-8
- Kat. č.: GM9860,25g
cena bez DPH
€ 186,72
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

