L-Lysine methyl ester dihydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 26348-70-9 |
| Katalógové číslo: | GM4839,25g |
| Súhrnný vzorec: | C7H16N2O2 · 2HCl |
| Molárna hmotnosť: | 233.14 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 247-625-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Lysine methyl ester dihydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 26348-70-9
- Kat. č.: GM4839,5g
cena bez DPH
€ 53,41
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

