Indapamide (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 26807-65-8 |
| Katalógové číslo: | GP2749,1g |
| Súhrnný vzorec: | C16H16ClN3O3S |
| Molárna hmotnosť: | 365.83 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 248-012-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Indapamide (1 x 10 g)
- CAS: 26807-65-8
- Kat. č.: GP2749,10g
cena bez DPH
€ 260,33
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indapamide (1 x 5 g)
- CAS: 26807-65-8
- Kat. č.: GP2749,5g
cena bez DPH
€ 146,99
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

