Bromotrimethylsilane (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2857-97-8 |
| Katalógové číslo: | GK0957,25g |
| Súhrnný vzorec: | C3H9BrSi |
| Molárna hmotnosť: | 153.09 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 220-672-0 |
| UN-no: | 2920 |
| ADR: | true |
