Janus Green B (C.I. 11050) (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2869-83-2 |
| Katalógové číslo: | GT0491,25g |
| Súhrnný vzorec: | C30H31ClN6 |
| Molárna hmotnosť: | 511.07 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 220-695-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Janus Green B (C.I. 11050) (1 x 10 g)
- CAS: 2869-83-2
- Kat. č.: GT0491,10g
cena bez DPH
€ 79,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Janus Green B (C.I. 11050) (1 x 5 g)
- CAS: 2869-83-2
- Kat. č.: GT0491,5g
cena bez DPH
€ 49,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

