1,2,4-Triazole (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 288-88-0 |
| Katalógové číslo: | GK8927,250g |
| Súhrnný vzorec: | C2H3N3 |
| Molárna hmotnosť: | 69.07 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-022-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
1,2,4-Triazole (1 x 500 g)
- CAS: 288-88-0
- Kat. č.: GK8927,500g
cena bez DPH
€ 293,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,2,4-Triazole (1 x 100 g)
- CAS: 288-88-0
- Kat. č.: GK8927,100g
cena bez DPH
€ 106,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,2,4-Triazole (1 x 25 g)
- CAS: 288-88-0
- Kat. č.: GK8927,25g
cena bez DPH
€ 33,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

