Boc-Ala-OMe (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 28875-17-4 |
| Katalógové číslo: | GM4593,10g |
| Súhrnný vzorec: | C9H17NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 203.24 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 28875-17-4 |
| Katalógové číslo: | GM4593,10g |
| Súhrnný vzorec: | C9H17NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 203.24 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |