Glyoxylic acid, 50% in water (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 298-12-4 |
| Katalógové číslo: | GK2369,250g |
| Súhrnný vzorec: | OHCCO2H |
| Molárna hmotnosť: | 74.04 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-058-5 |
| UN-no: | 3265 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Glyoxylic acid, 50% in water (1 x 1 kg)
- CAS: 298-12-4
- Kat. č.: GK2369,1kg
cena bez DPH
€ 93,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

