Coenzyme Q10 (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 303-98-0 |
| Katalógové číslo: | GP6626,1g |
| Súhrnný vzorec: | C59H90O4 |
| Molárna hmotnosť: | 863.36 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 206-147-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Coenzyme Q10 (1 x 5 g)
- CAS: 303-98-0
- Kat. č.: GP6626,5g
cena bez DPH
€ 190,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Coenzyme Q10 (1 x 100 mg)
- CAS: 303-98-0
- Kat. č.: GP6626,100mg
cena bez DPH
€ 33,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

