Etofenamate (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 30544-47-9 |
| Katalógové číslo: | GP6181,1g |
| Súhrnný vzorec: | C18H18F3NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 369.33 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 250-231-8 |
| UN-no: | 2810 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Etofenamate (1 x 250 mg)
- CAS: 30544-47-9
- Kat. č.: GP6181,250mg
cena bez DPH
€ 133,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

