D-Serine (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 312-84-5 |
| Katalógové číslo: | GM2756,5g |
| Súhrnný vzorec: | C3H7NO3 |
| Molárna hmotnosť: | 105.09 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-229-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-Serine (1 x 100 g)
- CAS: 312-84-5
- Kat. č.: GM2756,100g
cena bez DPH
€ 158,82
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Serine (1 x 50 g)
- CAS: 312-84-5
- Kat. č.: GM2756,50g
cena bez DPH
€ 97,46
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Serine (1 x 25 g)
- CAS: 312-84-5
- Kat. č.: GM2756,25g
cena bez DPH
€ 58,76
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Serine (1 x 10 g)
- CAS: 312-84-5
- Kat. č.: GM2756,10g
cena bez DPH
€ 37,54
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

