2-Chloro-4,6-dimethoxy-1,3,5-triazine (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3140-73-6 |
| Katalógové číslo: | GK9320,25g |
| Súhrnný vzorec: | C5H6ClN3O2 |
| Molárna hmotnosť: | 175.58 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 221-541-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
2-Chloro-4,6-dimethoxy-1,3,5-triazine (1 x 100 g)
- CAS: 3140-73-6
- Kat. č.: GK9320,100g
cena bez DPH
€ 160,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
2-Chloro-4,6-dimethoxy-1,3,5-triazine (1 x 5 g)
- CAS: 3140-73-6
- Kat. č.: GK9320,5g
cena bez DPH
€ 30,73
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

