Chlorogenic acid (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 327-97-9 |
| Katalógové číslo: | GE3686,5g |
| Súhrnný vzorec: | C16H18O9 |
| Molárna hmotnosť: | 354.31 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-325-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Chlorogenic acid (1 x 1 g)
- CAS: 327-97-9
- Kat. č.: GE3686,1g
cena bez DPH
€ 79,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Chlorogenic acid (1 x 250 mg)
- CAS: 327-97-9
- Kat. č.: GE3686,250mg
cena bez DPH
€ 33,61
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

