D-Leucine (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 328-38-1 |
| Katalógové číslo: | GM7879,25g |
| Súhrnný vzorec: | C6H13NO2 |
| Molárna hmotnosť: | 131.18 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-327-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-Leucine (1 x 10 g)
- CAS: 328-38-1
- Kat. č.: GM7879,10g
cena bez DPH
€ 59,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Leucine (1 x 5 g)
- CAS: 328-38-1
- Kat. č.: GM7879,5g
cena bez DPH
€ 37,54
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Leucine (1 x 1 g)
- CAS: 328-38-1
- Kat. č.: GM7879,1g
cena bez DPH
€ 21,80
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

