Fmoc-Leu-Ser(Psi(Me,Me)pro)-OH (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 339531-50-9 |
| Katalógové číslo: | GH6681,1g |
| Súhrnný vzorec: | C27H32N2O6 |
| Molárna hmotnosť: | 480.56 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
