Graphene Nanopowder, 99.5 %, 6 - 8 nm (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 34343-98-0 |
| Katalógové číslo: | GX3231,100g |
| Súhrnný vzorec: | C |
| Molárna hmotnosť: | 12.01 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Graphene Nanopowder, 99.5 %, approx. 2nm (1 x 250 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX7364,250g
cena bez DPH
€ 884,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Graphene Nanopowder, 99.5 %, approx. 2nm (1 x 100 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX7364,100g
cena bez DPH
€ 642,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Graphene Nanopowder, 99.5 %, approx. 2nm (1 x 25 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX7364,25g
cena bez DPH
€ 297,02
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Graphene Nanopowder, 99.5 %, 6 - 8 nm (1 x 250 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX3231,250g
cena bez DPH
€ 1.457,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Graphene Nanopowder, 99.5 %, 6 - 8 nm (1 x 25 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX3231,25g
cena bez DPH
€ 412,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

