Fmoc-Phe-OH (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 35661-40-6 |
| Katalógové číslo: | GM5097,10g |
| Súhrnný vzorec: | C24H21NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 387.44 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 252-661-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Phe-OH (1 x 100 g)
- CAS: 35661-40-6
- Kat. č.: GM5097,100g
cena bez DPH
€ 119,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

