Fmoc-Trp-OH (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 35737-15-6 |
| Katalógové číslo: | GM9019,25g |
| Súhrnný vzorec: | C26H22N2O4 |
| Molárna hmotnosť: | 426.48 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 252-706-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Trp-OH (1 x 100 g)
- CAS: 35737-15-6
- Kat. č.: GM9019,100g
cena bez DPH
€ 222,20
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-Trp-OH (1 x 5 g)
- CAS: 35737-15-6
- Kat. č.: GM9019,5g
cena bez DPH
€ 37,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

