Guanosine 5''-triphosphate sodium salt hydrate (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 36051-31-7 |
| Katalógové číslo: | GN6493,1g |
| Súhrnný vzorec: | C10H16N5O14P3 · xNa+ |
| Molárna hmotnosť: | 523.18 (free acid) |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 252-847-2 |
| ADR: | not hazardous |
