L-Carnitine tartrate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 36687-82-8 |
| Katalógové číslo: | GM4342,5g |
| Súhrnný vzorec: | C7H15NO3 · 0.5(C4H6O6) |
| Molárna hmotnosť: | 236.24 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Carnitine tartrate (1 x 100 g)
- CAS: 36687-82-8
- Kat. č.: GM4342,100g
cena bez DPH
€ 253,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Carnitine tartrate (1 x 25 g)
- CAS: 36687-82-8
- Kat. č.: GM4342,25g
cena bez DPH
€ 113,22
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

