Fast Sulphon Black F (C.I. 26990) (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3682-47-1 |
| Katalógové číslo: | GT6181,25g |
| Súhrnný vzorec: | C30H17N4O11S3Na3 |
| Molárna hmotnosť: | 774.64 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
