Denatonium benzoate (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3734-33-6 |
| Katalógové číslo: | GE9090,10g |
| Súhrnný vzorec: | C21H29N2O · C7H5O2 |
| Molárna hmotnosť: | 446.59 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 223-095-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Denatonium benzoate, granules (1 x 10 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE7887,10g
cena bez DPH
€ 233,76
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Denatonium benzoate, granules (1 x 5 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE7887,5g
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Denatonium benzoate (1 x 25 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE9090,25g
cena bez DPH
€ 293,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Denatonium benzoate (1 x 5 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE9090,5g
cena bez DPH
€ 86,77
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Denatonium benzoate (1 x 1 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE9090,1g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

