L-Lysine ethyl ester dihydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3844-53-9 |
| Katalógové číslo: | GM2935,100g |
| Súhrnný vzorec: | C8H18N2O2 · 2HCl |
| Molárna hmotnosť: | 247.17 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 223-340-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Lysine ethyl ester dihydrochloride (1 x 50 g)
- CAS: 3844-53-9
- Kat. č.: GM2935,50g
cena bez DPH
€ 123,72
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Lysine ethyl ester dihydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 3844-53-9
- Kat. č.: GM2935,25g
cena bez DPH
€ 73,37
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

