Ethyl (hydroxyimino)cyanoacetate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3849-21-6 |
| Katalógové číslo: | GX9766,5g |
| Súhrnný vzorec: | C5H6N2O3 |
| Molárna hmotnosť: | 142.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 223-351-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Ethyl (hydroxyimino)cyanoacetate (1 x 100 g)
- CAS: 3849-21-6
- Kat. č.: GX9766,100g
cena bez DPH
€ 233,52
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl (hydroxyimino)cyanoacetate (1 x 25 g)
- CAS: 3849-21-6
- Kat. č.: GX9766,25g
cena bez DPH
€ 93,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

