DL-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3940-27-0 |
| Katalógové číslo: | GE1397,100g |
| Súhrnný vzorec: | C5H12ClNO3 |
| Molárna hmotnosť: | 169.6 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 3940-27-0
- Kat. č.: GE1397,25g
cena bez DPH
€ 200,07
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 3940-27-0
- Kat. č.: GE1397,5g
cena bez DPH
€ 66,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 1 g)
- CAS: 3940-27-0
- Kat. č.: GE1397,1g
cena bez DPH
€ 26,82
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

