Fluorometholone (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 426-13-1 |
| Katalógové číslo: | GP8238,1g |
| Súhrnný vzorec: | C22H29FO4 |
| Molárna hmotnosť: | 376.46 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-041-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fluorometholone (1 x 250 mg)
- CAS: 426-13-1
- Kat. č.: GP8238,250mg
cena bez DPH
€ 73,35
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

