D-a-Tocopherol succinate (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4345-03-3 |
| Katalógové číslo: | GK9553,100g |
| Súhrnný vzorec: | C33H54O5 |
| Molárna hmotnosť: | 530.78 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 224-403-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-a-Tocopherol succinate (1 x 25 g)
- CAS: 4345-03-3
- Kat. č.: GK9553,25g
cena bez DPH
€ 113,34
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-a-Tocopherol succinate (1 x 5 g)
- CAS: 4345-03-3
- Kat. č.: GK9553,5g
cena bez DPH
€ 33,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

