Gluconic acid zinc(II) salt (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4468-02-4 |
| Katalógové číslo: | GC6411,100g |
| Súhrnný vzorec: | C12H22O14Zn · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 455.69 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 224-736-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Gluconic acid zinc(II) salt (1 x 1 kg)
- CAS: 4468-02-4
- Kat. č.: GC6411,1kg
cena bez DPH
€ 173,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gluconic acid zinc(II) salt (1 x 500 g)
- CAS: 4468-02-4
- Kat. č.: GC6411,500g
cena bez DPH
€ 100,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gluconic acid zinc(II) salt (1 x 250 g)
- CAS: 4468-02-4
- Kat. č.: GC6411,250g
cena bez DPH
€ 57,47
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

