Curcumin (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 458-37-7 |
| Katalógové číslo: | GP8291,50g |
| Súhrnný vzorec: | C21H20O6 |
| Molárna hmotnosť: | 368.39 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 207-280-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Curcumin, pure, 98% (1 x 250 mg)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP7022,250mg
cena bez DPH
€ 601,64
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Curcumin, pure, 98% (1 x 50 mg)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP7022,50mg
cena bez DPH
€ 217,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Curcumin, pure, 98% (1 x 10 mg)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP7022,10mg
cena bez DPH
€ 121,90
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Curcumin (1 x 100 g)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP8291,100g
cena bez DPH
€ 193,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Curcumin (1 x 25 g)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP8291,25g
cena bez DPH
€ 73,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Curcumin (1 x 5 g)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP8291,5g
cena bez DPH
€ 40,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Curcumin (1 x 1 g)
- CAS: 458-37-7
- Kat. č.: GP8291,1g
cena bez DPH
€ 20,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

