Guinea Green B (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4680-78-8 |
| Katalógové číslo: | GL6162,25g |
| Súhrnný vzorec: | C37H35N2NaO6S2 |
| Molárna hmotnosť: | 690.8 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 225-132-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Guinea Green B (1 x 100 g)
- CAS: 4680-78-8
- Kat. č.: GL6162,100g
cena bez DPH
€ 222,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

