Dexamethasone (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-02-2 |
| Katalógové číslo: | GP8543,5g |
| Súhrnný vzorec: | C22H29FO5 |
| Molárna hmotnosť: | 392.47 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-003-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Dexamethasone (1 x 1 g)
- CAS: 50-02-2
- Kat. č.: GP8543,1g
cena bez DPH
€ 100,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dexamethasone (1 x 250 mg)
- CAS: 50-02-2
- Kat. č.: GP8543,250mg
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

