Hydrocortisone acetate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-03-3 |
| Katalógové číslo: | GA8586,5g |
| Súhrnný vzorec: | C23H32O6 |
| Molárna hmotnosť: | 404.51 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-004-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Hydrocortisone acetate (1 x 10 g)
- CAS: 50-03-3
- Kat. č.: GA8586,10g
cena bez DPH
€ 186,72
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Hydrocortisone acetate (1 x 1 g)
- CAS: 50-03-3
- Kat. č.: GA8586,1g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

