Estradiol (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-28-2 |
| Katalógové číslo: | GP9683,5g |
| Súhrnný vzorec: | C18H24O2 |
| Molárna hmotnosť: | 272.39 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-023-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Estradiol (1 x 25 g)
- CAS: 50-28-2
- Kat. č.: GP9683,25g
cena bez DPH
€ 560,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Estradiol (1 x 10 g)
- CAS: 50-28-2
- Kat. č.: GP9683,10g
cena bez DPH
€ 290,96
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Estradiol (1 x 1 g)
- CAS: 50-28-2
- Kat. č.: GP9683,1g
cena bez DPH
€ 46,94
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

