Clomiphene citrate (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-41-9 |
| Katalógové číslo: | GP4170,1g |
| Súhrnný vzorec: | C26H28ClNO.C6H8O7 |
| Molárna hmotnosť: | 598.08 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-035-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Clomiphene citrate (1 x 5 g)
- CAS: 50-41-9
- Kat. č.: GP4170,5g
cena bez DPH
€ 347,63
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

