Gadolinium oxalate hydrate, 99.9% (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51373-60-5 |
| Katalógové číslo: | GX4565,100g |
| Súhrnný vzorec: | Gd2(C2O4)3 . xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 578.57 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Gadolinium oxalate hydrate, 99.99% (1 x 500 g)
- CAS: 51373-60-5
- Kat. č.: GX3089,500g
cena bez DPH
€ 1.432,95
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium oxalate hydrate, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 51373-60-5
- Kat. č.: GX3089,100g
cena bez DPH
€ 516,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium oxalate hydrate, 99.9% (1 x 500 g)
- CAS: 51373-60-5
- Kat. č.: GX4565,500g
cena bez DPH
€ 1.147,19
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

