Hesperidin (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 520-26-3 |
| Katalógové číslo: | GC6376,25g |
| Súhrnný vzorec: | C28H34O15 |
| Molárna hmotnosť: | 610.56 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 208-288-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Hesperidin (1 x 100 g)
- CAS: 520-26-3
- Kat. č.: GC6376,100g
cena bez DPH
€ 119,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

