Kinetin (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 525-79-1 |
| Katalógové číslo: | GE0287,10g |
| Súhrnný vzorec: | C10H9N5O |
| Molárna hmotnosť: | 215.22 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 208-382-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Kinetin (1 x 100 g)
- CAS: 525-79-1
- Kat. č.: GE0287,100g
cena bez DPH
€ 226,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Kinetin (1 x 25 g)
- CAS: 525-79-1
- Kat. č.: GE0287,25g
cena bez DPH
€ 93,58
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

