Esculin hydrate (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 531-75-9 |
| Katalógové číslo: | GC4131,100g |
| Súhrnný vzorec: | C15H16O9 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 340.28 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-517-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Esculin hydrate (1 x 50 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,50g
cena bez DPH
€ 253,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Esculin hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,25g
cena bez DPH
€ 146,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Esculin hydrate (1 x 10 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,10g
cena bez DPH
€ 79,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Esculin hydrate (1 x 5 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,5g
cena bez DPH
€ 49,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

