DL-Tryptophan (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 54-12-6 |
| Katalógové číslo: | GM0325,5g |
| Súhrnný vzorec: | C11H12N2O2 |
| Molárna hmotnosť: | 204.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-194-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Tryptophan (1 x 100 g)
- CAS: 54-12-6
- Kat. č.: GM0325,100g
cena bez DPH
€ 240,27
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Tryptophan (1 x 25 g)
- CAS: 54-12-6
- Kat. č.: GM0325,25g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

