L-Carnitine, USP grade (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 541-15-1 |
| Katalógové číslo: | GV3498,100g |
| Súhrnný vzorec: | C7H15NO3 |
| Molárna hmotnosť: | 161.2 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-768-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Carnitine, USP grade (1 x 1 kg)
- CAS: 541-15-1
- Kat. č.: GV3498,1kg
cena bez DPH
€ 333,34
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Carnitine, USP grade (1 x 500 g)
- CAS: 541-15-1
- Kat. č.: GV3498,500g
cena bez DPH
€ 200,07
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Carnitine, USP grade (1 x 25 g)
- CAS: 541-15-1
- Kat. č.: GV3498,25g
cena bez DPH
€ 35,90
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

