Isonicotinic acid (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 55-22-1 |
| Katalógové číslo: | GK6108,25g |
| Súhrnný vzorec: | C6H5NO2 |
| Molárna hmotnosť: | 123.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-228-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Isonicotinic acid (1 x 1 kg)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,1kg
cena bez DPH
€ 132,28
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Isonicotinic acid (1 x 500 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,500g
cena bez DPH
€ 73,48
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Isonicotinic acid (1 x 250 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,250g
cena bez DPH
€ 48,07
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Isonicotinic acid (1 x 100 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,100g
cena bez DPH
€ 33,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

