DL-Tyrosine (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 556-03-6 |
| Katalógové číslo: | GM6469,50g |
| Súhrnný vzorec: | C9H11NO3 |
| Molárna hmotnosť: | 181.19 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 209-113-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Tyrosine (1 x 250 g)
- CAS: 556-03-6
- Kat. č.: GM6469,250g
cena bez DPH
€ 400,08
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Tyrosine (1 x 100 g)
- CAS: 556-03-6
- Kat. č.: GM6469,100g
cena bez DPH
€ 200,11
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Tyrosine (1 x 25 g)
- CAS: 556-03-6
- Kat. č.: GM6469,25g
cena bez DPH
€ 66,51
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Tyrosine (1 x 10 g)
- CAS: 556-03-6
- Kat. č.: GM6469,10g
cena bez DPH
€ 33,63
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

