DL-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5619-04-5 |
| Katalógové číslo: | GM7745,100g |
| Súhrnný vzorec: | C4H9NO3 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 155.58 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 227-047-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 50 g)
- CAS: 5619-04-5
- Kat. č.: GM7745,50g
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 5619-04-5
- Kat. č.: GM7745,25g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 5619-04-5
- Kat. č.: GM7745,10g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

