DL-Phenylalanine methyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5619-07-8 |
| Katalógové číslo: | GE2316,25g |
| Súhrnný vzorec: | C10H13NO2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 215.68 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 227-049-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Phenylalanine methyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 5619-07-8
- Kat. č.: GE2316,5g
cena bez DPH
€ 66,56
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

