Ethyl β-D-Thiogalactopyranoside (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 56245-60-4 |
| Katalógové číslo: | GC1447,25g |
| Súhrnný vzorec: | C8H16O5S |
| Molárna hmotnosť: | 224.28 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Ethyl β-D-Thiogalactopyranoside (1 x 10 g)
- CAS: 56245-60-4
- Kat. č.: GC1447,10g
cena bez DPH
€ 990,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl β-D-Thiogalactopyranoside (1 x 5 g)
- CAS: 56245-60-4
- Kat. č.: GC1447,5g
cena bez DPH
€ 707,83
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl β-D-Thiogalactopyranoside (1 x 2 g)
- CAS: 56245-60-4
- Kat. č.: GC1447,2g
cena bez DPH
€ 456,01
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl β-D-Thiogalactopyranoside (1 x 1 g)
- CAS: 56245-60-4
- Kat. č.: GC1447,1g
cena bez DPH
€ 377,59
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

